Motel Kiss Sumare
| WiFi Wi-Fi | 24-timers service 24-timers Reception | Spa og afslapning Jacuzzi |
| Mad/Drikke Bar/ Lounge område | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Motel Kiss Sumare er et komfortabelt indkvarteringssted i Sumaré, som har 6 værelser.
Mercosul Viagens e Turismo ligger 3 km fra stedet, mens Paróquia Nossa Senhora das Dores ligger 6 km fra indkvartering. Det tager 75 minutter at køre til São Paulo. Du kan komme til Sé Square om få minutter i bil.
Sucao og Lanchao E Cia er 14 minutters gåafstand fra Motel Kiss Sumare.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timers Reception
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Bar/ Lounge område
Aktiviteter og afslapning
- Jacuzzi
Services
- Room Service
På værelset
- Klimaanlæg
- Minibar
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- AM/FM vækkeur
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i et Motel Kiss Sumare?
Et Motel Kiss Sumare giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i det Motel Kiss Sumare?
Kunder bør tjekke ud fra det Motel Kiss Sumare ved 11:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Motel Kiss Sumare?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Motel Kiss Sumare er 40$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - ❓
Finder jeg en arbejdsplads på mit værelse i hotellet?
Ja, arbejdsrum er tilgængeligt i nogle værelser på hotellet.